in

Margaret Qualley, Netflix Draması ‘Maid’in Başrolünde! (www.beyazperde.com)

Son yıllarda önemli bir çıkış yakalayan, başarılı oyuncu Margaret Qualley, yakında yayınlanacak olan Netflix dramatik dizisi “Maid”in başrolünde yer alacak. Dizi, Stephanie Land’in “Maid: Hard Work, Low Pay, and a Mother’s Will to Survive” kitabından uyarlanacak. Yoksulluğa, evsizliğe ve bürokrasiye karşı savaşırken, bir yandan da geçinmeye çalışan bekar bir annenin hikayesini anlatacak.

Qualley’in geçmişteki TV çalışmaları arasında eleştirmenlerce beğenilen HBO dizisi “The Leftovers” da yer alıyor. Ann Reinking rolünde, Emmy ödüllü FX mini dizisi “Fosse / Verdon”da rol aldı. Film tarafında ise, geçtiğimiz yıl yer aldığı Quentin Taratino’nun “Once Upon a Time… In Hollywood” filmi başta olmak üzere, “Seberg”, “Death Note”, “Native Son” ve “The Nice Guys” gibi filmlerdeki rolleriyle tanınıyor.

Molly Smith Metzler, John Wells ve Erin Jontow’un John Wells Productions çatısı altında yönetici yapımcılığı üstlendiği “Maid” de yazar, yönetici yapımcı ve showrunner olarak görev yapacak. Margot Robbie, LuckyChap Entertainment aracılığıyla yürütücü yapımcılığı LuckyChap’tan Tom Ackerley ve Brett Hedblom’la birlikte üstlendi. Land, aynı zamanda baş yapımcı olarak görev yapacak. Wells’in genel bir anlaşma altında olduğu Warner Bros. Television diziye stüdyo olarak hizmet verecek.

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Loading…

0

52. SİYAD Ödülleri Sahiplerini Buldu! (www.beyazperde.com)

Netflix çocuk dizisi: Dört Dörtlük Dedektifler 2. Sezon (www.forumluyorum.com)