in

Müfit Can Saçıntı İmzalı "Maskeler De Düşer" Fragman (www.beyazperde.com)

Karantinada ev imkanlarıyla çekimleri tamamlanan “Maskeler De Düşer” filminden ilk fragman resmi olarak paylaşıldı. Müfit Can Saçıntı’nın imzasını attığı film, bir suç komedisi olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. “Düşündüren suç komedisi” Maskeler De Düşer’in ilk gösterimi ücretsiz olarak Youtube üzerinden gerçekleştirilecek.

Babamın Ceketi, Mandıra Filozofu, Yaşamak Güzel Şey yapımlarının başarılı ismi Müfit Can Saçıntı’nın coronavirüs karantinasında hayata geçirdiği filmlerden biri olan Maskeler De Düşer’in fragmanı izleyicilerle buluştu. Fragmanda gördüğümüz kadarıyla çocuğunun tedavisi için para bulan biri babanın hikayesini izleyeceğiz. Filmde bolca kapitalizm eleştirisi yer alacak gibi görünüyor. Maskeler De Düşer’in oyuncu kadrosunda Müfit Can Saçıntı’nın yanı sıra Fulden Akyürek, Umut Oğuz, Sami Aksu, Ömer Duran ve Uğur Batu gibi isimler yer alıyor.

Maskeler De Düşer filmi 28 Ağustos tarihinde, saat 21.00’de ilk gösterimini Youtube üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirecek. İlk gösterimin ardından ise Artistik Yapım imzalı filmi izlemek isteyenler 2.5 TL ücret karşılığında Maskeler De Düşer’e ulaşabilecek.

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Loading…

0

Tom Cruise, "Tenet" Gösterimine Giderek Sinemalara Dönüş Yaptı (www.beyazperde.com)

52. SİYAD Ödülleri Sahiplerini Buldu! (www.beyazperde.com)