in

CANLI: Anlık Dünya koronavirüs vakaları

[LIVE] Coronavirus Pandemic: Real Time Counter, World Map, News

Koronavirüs Son dakika haberleri, dünya haritası ve onaylanmış vakalarda canlı koronavirüs sayaç, Ölen vakalar ve iyileşmiş vakalar (COVID-19).

Birçok insan koronavirüs yayılmasından endişe duyuyor. Bu canlı yayın virüsün dünya çapındaki yayılımının sayılarını ve ilerlemesini bilmek isteyenler içindir.

Amaç korku ya da panik aşılamak ya da mutlaka rahatlatmak değildir; Sadece mevcut durum hakkında halkı bilgilendirmeye yardımcı olacak verileri sunmaktır.

Bu akışın rolü, durumu kolayca anlamak için temel bilgileri göstermektir. Ayrıntılı bilgi için lütfen referans siteleri ziyaret edin.

Referanslar:1. WORLDOMETER: https://www.worldometers.info/coronavirus/2. BNO News: https://bnonews.com/index.php/….2020/02/the-latest-c3. JHU CSEE: https://gisanddata.maps.arcgis…..com/apps/opsdashboa4. 1point3acres (for USA/CAN):https://coronavirus.1point3acres.com/en5. RiskLayer (DEU): http://www.risklayer-explorer.com/event/100/detail6. MorgenPost (DEU): https://interaktiv.morgenpost…..de/corona-virus-kart7. DXY (CHN): https://ncov.dxy.cn/ncovh5/view/pneumonia8. J.A.G Japan (JPN): https://jagjapan.maps.arcgis.c….om/apps/opsdashboard

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Loading…

0

Egzersiz stresi azaltır mı? Stres azaltma egzersizi nasıl yapılır?

Netflix çocuk dizisi : Dört Dörtlük Dedektifler 2. Sezon