in

Age of Empires 3: Definitive Edition Geliyor (www.webtekno.com)

Strateji türünün önemli yapımlarından bir tanesi olan Age of Empires, yeni bir üyeye daha kavuşuyor. Geliştirici ekip tarafından yapılan açıklamalara göre Age of Empires 3 için hazırlanan Definitive Edition sürümü, 15 Ekim itibarıyla oyuncuların erişimine açılacak.

Video oyun sektörünün en popüler strateji oyunlarından bir tanesi olan Age of Empires efsanesi, bir süredir oyuncuları heyecanlandırıyor. Çünkü geliştirici ekip, bir yandan yeni bir Age of Empires isimli oyunu geliştirmeye çalışırken diğer yandan da yapılan son açıklamalara göre Age of Empires 3’ün Definitive Edition sürümünü oyuncuların beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Üstelik Age of Empires 3: Definitive Edition, çok kısa bir süre sonra piyasaya sürülecek.

Age of Empires efsanesinin geliştirici ekibi, geçtiğimiz dönemlerde Definitive Edition sürümlerle karşımıza çıkmıştı. Bu sürümler, orijinal oyunun geliştirilmiş ve günümüz teknolojilerine uyarlanmış bir hali olarak karşımıza çıkıyor. Age of Empires 3 için hazırlanan Definitive Edition da bu temelde bu özelliklere sahip. Ancak geliştirici ekip bu kez, çok daha etkileyici bir Age of Empires deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Loading…

0

B12 Vitamini, Koronavirüs Enfeksiyon Riskini Düşürebilir (www.webtekno.com)

Sony Xperia 5 II'nin Tasarımı ve Özellikleri Ortaya Çıktı (www.webtekno.com)