in

Sony Xperia 5 II'nin Tasarımı ve Özellikleri Ortaya Çıktı (www.webtekno.com)

Sony’nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu olacak Xperia 5 II’nin tasarımı ve özellikleri ortaya çıktı. Sony, klasik ince çerçeveli tasarımını sürdürürken cihazı oldukça güçlü bir donanım ile bütünleştiriyor.

Japon teknoloji devi Sony, akıllı telefon pazarının en iddialı markaları arasında yer almasa da akıllı telefonlarının özgün ve güçlü yapısı nedeniyle yakından takip ediliyor. Sony’nin bir sonraki amiral gemisi olacak Xperia 5 II’yi 17 Eylül’de çevrimiçi bir lansman etkinliği ile birlikte tanıtması bekleniyor ve şimdi, cihazın hem teknik özellikleri hem de tasarımı ortaya çıkmış durumda.

Paylaşılan fotoğraflara göre Sony Xperia 5 II, geçtiğimiz yıl olduğu gibi çerçeveli tasarım dilini sürdürecek. Telefonun üst kısmında ahize ve ön kamera için ince bir çerçeve bulunurken; alt ve yan kısımda nispeten daha ince çerçeveler bulunacak. Cihazın arkasında ise sol üst köşeye dikey yerleştirilmiş bir üçlü kamera kurulumu, bu kurulumun üstünde ise lazer otomatik odaklama ve LED flaşı görüyoruz.

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Loading…

0

Age of Empires 3: Definitive Edition Geliyor (www.webtekno.com)

Dünya'nın Sudan Oluşmuş Olabileceğini Destekleyen Araştırma (www.webtekno.com)