..

YouTube'un iOS Sürümüne Resim İçinde Resim Özelliği Geliyor (www.webtekno.com)

Google, YouTube’un iOS sürümünde resim içinde resim özelliğini test etmeye başladı. Şu an için kısıtlı bir kullanıcı kitlesiyle test edilen özellik, bir yandan video izlerken diğer yandan da farklı uygulamaların kullanılmasını sağlıyor. Özelliğin ne zaman kullanımda olacağı şu an için bilinmiyor.

ABD merkezli teknoloji devi Google, YouTube uygulamasının iOS sürümünde yeni bir özelliği test etmeye başladı. Bu özellik, uygulamanın Android sürümünün yanı sıra iPad sürümünde de uzunca bir süredir bulunan resim içinde resim özelliği. Bu özelliğin kullanıma sunulmasıyla birlikte iPhone sahipleri, bir yandan YouTube’dan video izlerken diğer yandan da farklı uygulamaları kullanmaya devam edebilecekler.

Bu özelliğin test edilmesiyle ilgili olarak bahsetmemiz gereken ilk şey, kullanıcı bildirimlerine göre bu özelliğin etaplar halinde test edilmeye başlamış olması. Bu bağlamda bazı kullanıcılar, özelliği birkaç gündür deneyimlediklerini söylerken bazı kullanıcılarsa sadece birkaç video için bu özelliği kullanabildiklerini ifade ediyor. Ancak gerçek olan şu ki Google mühendisleri, gerekli testleri yaptıktan sonra iOS kullanıcılarının tamamına bu özelliği sunacaklar.

Popgaf'a içerik eklemek eğlenceli ve kolaydır! Tıkla sen de içerik ekle!

Bu içeriğe puan ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Huawei Watch Fit Özellikleri ve Fiyatı (www.webtekno.com)

Gamescom 2020’nin Açılış Gecesinde Yayınlanan 35 Fragman (www.webtekno.com)