..

Netflix: Lucifer tüm bölümler

Bölümler

Lucifer

1. Sezon2. Sezon3. Sezon4. Sezon5. SezoÇıkış yılı: 2016

Cehennemin Efendisi olmaktan bıkan şeytan, Los Angeles’a yerleşir, bir gece kulübü açar ve bir cinayet dedektifiyle ilişki kurar.

YENİ

1. Pilot Bölüm

45 dk.

Eski bir tanıdığının vahşice öldürülmesinin ardından, şeytan tüyü taşıyan Lucifer katillerden intikam almaya yemin eder ve beklenmedik bir müttefik edinir.

YENİ

2. Lucifer, Bekle. Cici Şeytan.

44 dk.

Lucifer bir yandan cehenneme geri dönme baskısını hissederken diğer yandan genç bir adamın ölümüne sebep olan aşırı meraklı bir paparaziyi soruşturmakla meşguldur.

YENİ

3. Karanlığın Sahte Prensi

43 dk.

Süperstarlığın eşiğindeki profesyonel bir oyun kurucu, uyandığında tüyler ürpertici bir olayla karşılaşır ve masumiyetini kanıtlamak için Lucifer’dan yardım ister.

YENİ

4. Erkek Ivır Zıvırları

42 dk.

Lucifer, Chloe’yi baştan çıkarmaya çalışır, ancak o diğer kadınlara benzememektedir. Bu sırada Amenadiel, Lucifer hakkındaki endişelerini Maze ile paylaşır.

YENİ

5. Güzel Ayakkabılar

44 dk.

Lucifer, modanın çirkin yüzüne tanık olur. Yeni bilgiler elde eden Amenadiel, Lucifer’ı evine geri göndermek için bir plan yapar.

YENİ

6. En Sevilen Oğul

44 dk.

Kişisel eşyaları çalınan Lucifer, hırsızın peşine düşer. Bu sırada Dr. Linda çok önemli bir karar alır.

YENİ

7. Yardımcı

44 dk.

Lucifer kayıp eşyalarını bulmaya çalışırken beklenmedik birinden yardım alır. Chloe, Palmetto davasıyla ilgili Dan’den yardım ister.

YENİ

8. Sen de mi, Doktor?

43 dk.

“Yeniden doğum günü”nü kutlamasının ardından Lucifer, tartışmalı bir terapistin kurban gittiği cinayeti araştırmak için Chloe ve Dr. Linda’ya katılır.

YENİ

9. Rahibin Biri Bara Gitmiş

43 dk.

Uyuşturucuların bir gençlik merkezi aracılığıyla geldiğinden şüphelenen bir papaz, Lucifer’dan yardım ister. Amenadiel ile Malcolm samimi bir konuşma yapar.

YENİ

10. Baba

44 dk.

Popüler bir şef zehirlenince, Chloe ve Lucifer bir şüpheli üzerine yoğunlaşır. Lucifer, Chloe’nin ailesinin kendi ailesinden bile daha kaçık olabileceğini öğrenir.

YENİ

11. Aziz Lucifer

44 dk.

Lucifer tuhaf bir keşifte bulunarak hayırseverlik yapmayı sevdiğini fark eder. Dan bir uyarıda bulunmaya çalışır. Chloe bir vakıf başkanının katilinin peşine düşer.

YENİ

12. #TeamLucifer

44 dk.

Öldürülen bir kadının cesedi, beş köşeli yıldızı andıracak şekilde bükülmüştür. Bu, Chloe’yi ve giderek huzursuzlanan Lucifer’ı berbat bir yeraltı dünyasına götürür.

YENİ

13. Beni Cehenneme Götür

44 dk.

Cinayetle suçlanan Lucifer, Chloe ile birlikte adını temize çıkarmaya çalışır. Amenadiel, ölümcül bir düşmanla savaşır. Lucifer, birinden bir iyilik ister.

Popgaf'a içerik eklemek eğlenceli ve kolaydır! Tıkla sen de içerik ekle!

Bu içeriğe puan ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Fibabanka, Getir'e yatırım yaptı (webrazzi.com)

Belarus cracks down on foreign journalists covering protests (www.euronews.com)