Canevim 2. yeni bölüm fragmanı izle! Canevim 2. yeni bölüm ne zaman? | ATV

Türkiye

Magazin / Türkiye 127 Okunma

2. yeni bölüm fragmanı izleyicisiyle buluştu! Canevim yeni bölüm ne zaman sorusuna ATV’nin yeni dizisinin takipçileri yanıt arıyor. İlk bölümüyle kısa sürede dikkat çeken Canevim 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Canevim dizisi yeni bölümü merakla bekleniyor. Dizinin yeni bölümünde; Ömer'in varlığı, Taylan'a karşı Ceylan'ın etrafında görünmez bir koruma kalkanı oluşturmaktadır. Ancak Taylan'ın şüpheli davranışları, Ceylan'ı her adımda zorlamaya devam eder.

2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Canevim dizisi 2. yeni bölüm fragmanı izlemek isteyenler Canevim dizisi fragmanı hakkında araştırma yapıyor. İlk bölümüyle kısa sürede izleyici kitlesi kazanan Canevim yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Oyuncu kadrosunda Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın, Özgür Çevik gibi isimlerin yer aldığı dizide bu hafta; Taylan, Ceylan için ördüğü duvarların Ömer tarafından yıkılmasına izin vermeyecektir. Bu sırada Kars'tan gelen bir haber, mutlu bir yuva kurmak için gün sayan Ceylan ve Ömer'i bir yol ayrımına getirir. Elvan, peşindeki tehlikeden sıyrılmaya çalışırken, onu asıl zorlayan ailesine dair kabusları olur.

CANEVİM 2. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Dizinin yeni bölümü 10 Haziran Pazartesi akşamı saat 20:00'de başlayacak.

CANEVİM YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Ömer'in varlığı, Taylan'a karşı Ceylan'ın etrafında görünmez bir koruma kalkanı oluşturmaktadır. Ancak Taylan'ın şüpheli davranışları, Ceylan'ı her adımda zorlamaya devam eder. Döndüğü gibi evlilik hazırlıklarına başlayan Ömer ise Ceylan'daki rahatsızlığın farkına varır. Taylan, Ceylan için ördüğü duvarların Ömer tarafından yıkılmasına izin vermeyecektir. Bu sırada Kars'tan gelen bir haber, mutlu bir yuva kurmak için gün sayan Ceylan ve Ömer'i bir yol ayrımına getirir. Elvan, peşindeki tehlikeden sıyrılmaya çalışırken, onu asıl zorlayan ailesine dair kabusları olur. Müjgan ve Ayşe'nin, Elvan'a karşı merakı artmış, üstelik Elvan'a dair söylentiler evin sınırlarını da aşmıştır. Elvan yüzleşmesi zor gerçeklerden kaçmak için en iyi bildiği yolu deneyecektir.

CANEVİM DİZİSİ KONUSU

Haksever ailesi, hayatın tüm zorluklarına bir arada göğüs geren, birbirlerine sımsıkı bağlarla bağlı bir ailedir. Günnur ve Hamza, kızları; Ceylan, Müjgan ve Ayşe'nin iyiliği için canla başla çabalamakta, en karanlık anlarda bile birbirlerinin varlığına şükretmesini bilmektedirler.

Bu sımsıcak ailenin kaderini değiştiren en büyük kızları Elvan'ın eve dönüşü olur. Evin fedakar kızı Ceylan ise sözlüsü Ömer'i büyük bir aşkla sevmektedir. Ceylan güçlü ve varlıklı bir aile olan Tanbaylar'ın evinde çalışmaya başlar. İşteki ilk gününde Ceylan, takıntılı ve sıra dışı bir adam olan Taylan Tanbay'la pek de hoş olmayan bir karşılaşma yaşar. Taylan genç kızın damarına basınca, Ceylan kimsenin erişemediği bu adamı herkesin önünde küçük düşürür ve işi bırakır. Şimdi Taylan'ın kapatması gereken önemli bir hesap vardır!

Yorum