Binance borsası üzerinden hiç sermayen olmadan, kripto para kazanabilirsin. Arkadaşlarını referans koduyla davet ederek her gün Bitcoin, BNB coin veya altcoin kazanabilirsin.

Binance üye olma ve arkadaş davet etme rehberi:

Öncelikle:
Bu %20 İNDİRİM linkine TIKLA. ve yeni bir BİNANCE ÜYELİĞİ AÇ 
ve  Referans bölümünden arkadaşlarını davet et, hem sen kazan hemde arkadaşların her alım-satım yaptıklarında NET %20 indirim kazansın..

Binance diğer borsaların aksine referans ile üyelik sistemini önemsiyor. Güven ve marka bilinirliğini bu şekilde arttıran dünyanın en büyük kripto para borsası BİNANCE hergün yeni referans kampanyaları düzenliyor.

Başlayalım
Öncelikle
 Sağ üst Köşedeki Kayıt Ol butonundan üyeliğinizi oluşturmanız gerekiyor. 
E-posta veya Mobil telefon üzerinden kaydolabilirsiniz.
Email adresinizi veya cep telefonunuzu yazarak kayıt işlemini ve SMS aktivasyonunuzu tamamla.

Binance kripto para borsasında hesap doğrulaması yapmadan bile günlük 2 BTC’ye (Bitcoin) kadar çekim yapabiliyorsunuz. Diğer borsalarda sizden hesap doğrulaması için bir takım belgeler (kimlik, fotoğraf, fatura vb.) istenirken Binance’ta bu yok. Ayrıca sitede Türkçe dil desteği de var. Sağ üst köşeden Türkçe’yi seçebilirsiniz.
Dilediğiniz dilde Binance borsasını kullanabilirsiniz.

Üyelik adımını tamamladıktan sonra artık hesabımıza Bitcoin, Ethereum veya başka altcoinler (diğer alternatif coinler) almak için havale yapmamız veya doğrudan kredi kartıyla Türk lirası yüklememiz gerekiyor.

1- Sağ üst köşeden Cüzdan > Spot Cüzdanı’na tıklıyoruz.
2- Açılan sayfada en soldan Yatırma’ya tıklıyoruz. Yatırma sayfasında itibari para sekmesine tıklıyoruz ve akabinde TRY Turkish Lira’yı seçiyoruz ve sarı renkli Yatırma yönetmi seçiniz butonuna tıklıyoruz.
3-ılan sayfada kaç TL göndereceğimizi seçmemiz gerek. En az 100 lira gönderebiliyoruz. Rakamı           yazdıktan sonra hemen altında Ödeme Yöntemi menüsünden Bank Transfer’i seçiyoruz.
4- Sarı renkli sonraki butonuyla işleme devam ediyoruz ve bize parayı göndereceğimiz banka hesap numarası gösteriliyor. Burada dikkat etmeniz gereken nokta havale veya EFT yaparken açıklama kısmına burada size verilen Yatırma kodunu girmeniz. Açıklama kısmına yatırma kodunu girmezseniz sorun yaşama ihtimaliniz çok yüksek.

Kayıt ol butonundan üyelik aşamalarını tamamladıktan sonra, Hemen Bitcoin ve diğer altcoinlerden satın alabiliriz.
TrBinance üzerinde  TL (Türk Lirası) ile Bitcoin ve Altcoin alabiliriz.
Bütün adımları başarıyla tamamladınız ve yolladığınız Türk lirası hesabınıza onaylanarak geçti diyelim. Şimdi üst menüde yer alan Al-Sat > Temel butonuna tıklıyoruz. Aşağıdaki görsel bizi karşılayacak. Burada sağ üstte yer alan FIAT butonuna tıklayarak TRY’i yani Türk lirasını seçiyoruz. (bkz. aşağıdaki resim) Seçince BNB/TRY, BTC/TRY gibi Türk lirasıyla alınabilen coinler listeleniyor. Bitcoin alacaksak 
BTC/TRY’ye tıklıyoruz.


BİNANCE Borsasına NET %20 Komisyon indirimi ile Üye olmak için  için BURAYA TIKLA.


Binance kripto para borsasında Bitcoin ve altcoin nasıl  satın alınır?
Binance Borsasında Türk Lirası veya Dolar, Euro ile alım satım nasıl yapılır?

Binance Referans kodu neden önemli?

Binance borsası üyelik sistemlerinin network ağıyla olmasını önemsiyor.
Bu Binance güvenliğini ve bilinirliğini arttırıyor.

Üye olduktan sonra, Referans bölümüne tıklayarak kendi kodunu oluştur
ve arkadaşlarına dağıt.  referans kodunu %1 tutarak arkadaşlarının her alım satımda %20 kazanmasını sağlarsan daha geniş bir hedef kitleye hitap edebilirsin

BİNANCE Borsasına NET %20 Komisyon indirimi ile Üye olmak için  için BURAYA TIKLA.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları