Daha önce Bitcoin'de 146 bin dolarlık hedef fiyat belirleyen J.P. Morgan analistleri, kripto para piyasasındaki son hareketlerin ardından fonlardaki zayıf seyre işaret ederek Bitcoin'de 60 bin dolar seviyesinin oldukça kritik olduğunu belirtti

J.P.Morgan Bitcoin'de zayıflık uyarısı yaptı, kritik seviyeye dikkat çekti -

Bitcoin ile ilgili daha önce iddialı hedef fiyat belirleyen J.P. Morgan, bu sefer Bitcoin'de zayıflık uyarısında bulundu.

Aralarında Nikolaos Panigirtzoglou'nun da yer aldığı J.P. Morgan analistleri Bitcoin fonlarında görülen zayıf akışın olumsuz etki yaratabileceğine işaret etti. Analistler yakın zamanda Bitcoin'in 60 bin doların üzerine çıkamaması durumunda ivme sinyallerinin çökebileceğini belirtti. Analistler son haftalarda kripto para fonlarında uzun pozisyonların oluşturulmadığına dikkat çekti.

Analistler fonlarda yaşanan söz konusu seyrin geçen Kasım ayının sonu, Ocak ayının ortası ve Şubat ayının ortasındaki ivmeyle benzerlik gösterdiğine vurgu yaptı.

Bitcoin kripto para Borsası Coinbase'in halka arz döneminde 64 bin 870 doları görerek rekor seviyelere çıkmış, takip eden dönemde ise sert düşüşle 51 bin dolarlara kadar çekilmişti. Haftanın üçüncü işlem gününde Bitcoin 55 bin dolar seviyesinden işlem gördü.

J.P.Morgan nedir?

Avrupa'da yaklaşık 200 yıldır faaliyet gösteren J.P. Morgan, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesinde çok yönlü, yerel bir pazar edinmiştir. J.P. Morgan bu bölgede benzersiz bir müşteri tabanına sahip olmakla birlikte finansal hizmetler ürünleri spektrumunda lider konumdadır. Şirketin Londra'da bulunan bölge genel merkezi, tüm büyük finansal merkezlerde yer alan güçlü bölgesel ofislerle desteklenmektedir.

J.P. Morgan Chase, büyük ölçekli faaliyetler gerçekleştirdiğimiz tüm dünyada insan refahına katkı sağlayacak yatırımlar yaparak insanların kendileri, aileleri ve içinde yaşadıkları toplum için daha iyi hayatlar yaşamalarına yardım ediyoruz. Firmamız, EMEA bölgesindeki yatırımlarını ve odağını üç temel noktaya yoğunlaştırmaktadır: Ekonomik Kalkınma, Finansal Güçlenme ve Hazır İşgücü.

J.P. Morgan finansal hizmetler alanında, 100'den fazla ülkedeki dünyanın en önemli hükümetlerine, kurumlarına ve kuruluşlarına çözümler sunan, küresel bir liderdir. 2018'in başlarında açıklandığı gibi, JPMorgan Chase insan refahına katkı sağlamak için 2023'e kadar dünya çapında 1,75 milyar dolarlık sermaye harcayacaktır. Ayrıca, sermayeye erişim, ölçek ekonomileri, küresel erişim ve uzmanlık gibi birçok kaynağımızı kullanarak yerel topluluklardaki çalışanlar için gönüllülük hizmeti faaliyetleri yürütüyoruz.

J.P. Morgan HakkındaBu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları