Sedat Peker sessizliğini bozdu: "Mehmet Ağar ve Pelikancıları suçladı"

Üç ay içinde 12 tane video çekerek yaşanılanları sizlerle paylaşacağım,

Üç ay içinde 12 tane video çekerek yaşanılanları sizlerle paylaşacağım,

Uzun bir süredir yurtdışında bulunan Sedat Peker, lideri olduğu belirtilen organize suç örgütü iddiasıyla İstanbul merkezli 5 ilde 121 adrese yapılan operasyonlar ve gözaltılar hakkında sessizliğini bozdu. Son dönemlerde hakkında çıkan haberlere ilişkin sosyal medya hesaplarından video yayınlayan Sedat Peker, operasyonlar kapsamında Beykoz’daki villasında polis ekipleri tarafından yapılan aramalar hakkında da önemli açıklamalara yer verdi.

Videoda Peker, şahsına yapılan kanunsuzlukların taşeronunun kamuoyunda derin devlet başı olarak simgelenen Mehmet Ağar ve Pelikancılar olduğunu savundu.

Peker'in açıklamasında "Kıymetli dostlarım, bildiğiniz üzere takriben bir senedir içinde bulunduğum şartlarla ilgili bir paylaşım yapmadım. Bunun sebebi devlet büyüklerimizin içinde bulunduğumuz nisan ayında ülkede bir çok şeyin değişeceğini, bana yapılan haksızlıkların ise telafi edilerek Türkiye’ye davet edileceğimi söylemeleriydi. Kamuoyunda derin devlet başı olarak simgelenen Mehmet Ağar ve Pelikancılar olarak bilinen grup, bazı güç odakları için şahsıma yapılan kanunsuzlukların taşeronluğunu yaptılar. Üç ay içinde 12 tane video çekerek yaşanılanları sizlerle paylaşacağım. Geçmişte yaşanan ve gelecekte yaşanacak olan olayların sizin hakemliğinizde gelişmesinin en adil davranış olacağına inanıyorum." ifadesini kullandı.

Şahsıma yapılan kanunsuzlukların taşeronu mehmet ağar ve pelikancılardır.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları