Kurallar


Üyeler ve de popgaf.com kullanıcılarının, birbirlerine ve toplumsal değerlere karşı saygılı olması zorunludur.
Üyeler ve de popgaf.com kullanıcılarının yaptığı ırkçı, cinsiyetçi, homofobik ve küfürlü yorumlara müsamaha gösterilmeyecektir. Böyle durumda yorumlara müdahale edilecektir.
Kullanıcılar tarafından gelen, insanların dini inancına, ırkına, etnik kökenine, yaşına, sosyal durumuna, siyasi görüşüne, cinsel yönelimine, fiziksel durumuna göre kişilere veya belirli gruplara karşı nefrete teşvik edici, şiddet içeren, provokatif, aşağılayıcı içerik ve yorumları yayınlamama hakkını Popgaf.com saklı tutmaktadır.
Üyelik Sözleşmesini ihlal ederek diğer kullanıcıların kişisel bilgilerini ifşa eden, bu bilgileri kendi çıkarları için kullanan; tehdit, taciz gibi unsurları kullanarak, rahatsız edici bir biçimde diğer kullanıcıları sürekli takip eden ve insanları şiddete yönlendirmek adına başkalarını kışkırtan davranışlarda bulunan kullanıcıların hesapları kapatılacaktır.
Birey, kurum, kültür veya toplumları küçük düşürücü, küfür, aşağılama veya argo ifadelere izin verilmeyecektir.
Herhangi bir ticari amaç ya da telif hakkı içeren içeriklere izin verilmeyecektir.
İnsanları kışkırtan, saldırgan bir kullanıcı adı seçilemez.
Üyeler ve de popgaf.com kullanıcılarının kendi güvenlikleri açısından kişisel ve özel bilgilerini paylaşmaması gerekmektedir.
Devlet, Toplum ve Yargı mercilerine saygısızlık içeren veya içerme ihtimali olan yorumlara derhal müdahale edilecektir. Gerekli adli merciler istediği takdirde, Popgaf.com Türkiye Cumhuriyeti Yasaları gereği kullanıcı bilgilerini adli mercilere verecektir.

Popgaf.com açık bir dizindir. Lütfen içeriklerinizde kaynak belirtiniz.